Хайх

Леди Гагагаас эхлээд Адель хүртэл: 40 алдартны будаггүй төрх

Леди Гагагаас эхлээд Адель хүртэл: 40 алдартны будаггүй төрх

Будаггүйгээр олонд харагдахаас эмээдэггүй алдартнууд

Text: Бюро 24/7


Зураг:

Дэлхийн алдартнууд сүүлийн үед будаг аль болох бага хэрэглэж, огт будаг хүргээгүй дүр төрхөө олон нийтийн сүлжээнд нийтэлж байна. Тэднээс бид шилдэг 40 алдартныг сонголоо

Байгалийн эффекттэй нүүр будалт эсвэл огтхон ч будаагүй дүр төрх сүүлийн жилүүдэд тренд болж байна. Өмнө нь сүүлийн үеийн чиг хандлагыг дагах үүднээс олон цагийн хүнд мейк-ап хийдэг байсан мэргэжлийн нүүр хувиргагчид орчин үед ердөө л тэжээл өгөх суурь крем, уруул өнгөлөгч, хайлайтер болон сормуусны будаг ашиглаж байгаа харагдана. Энэ дашрамд дурдахад Женнифер Лоуренсын Dior-т зориулсан хамгийн сүүлийн зураг авалт «будаагүй мэт будалт» трендийн хамгийн тод жишээ юм.

Загварын шоунууд дээр үзэгдсэн хувцас загвар, нүүр будалт ба үс засалтын элементүүд үргэлж бидний өдөр тутмын амьдрал дээр тусгагдаж байдаг. Ийм учраас дизайнеруудын анх санаачилсан байгалийн дүр төрхийг дэлхийн алдартнууд ч бас дэмжих болжээ. Тэд өөрсдийн олон нийтийн сүлжээндээ будаггүй зургаа тогтмол нийтэлж, өөрийгөө байгаагаар нь хайрлахыг уриалж буйг та ч бас анзаарсан байх.

Ингээд бид гоо үзэсгэлэн косметик будгаас хамаардаггүй гэдгийг батлах шилдэг 40 зураг сонгосноо танд хүргэж байна.

Леди Гага

A post shared by xoxo, Joanne (@ladygaga) on

Синди Кроуфорд

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

Жижи Хадид

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Белла Хадид

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on

Гвинет Пэлтроу

Адриана Лима

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Камерон Диас

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz) on

Дрю Бэрримор

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

Шэрон Стоун

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Бейонсе

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Тайра Бэнкс

A post shared by Tyra Banks (@tyrabanks) on

Наталия Орейро

Кара Делевинь

Хайди Клум

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Женнифер Лопес

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Гвен Стефани

A post shared by Gwen Stefani (@gwenstefani) on

Хэлли Берри

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Кейт Хадсон

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

Кейт Босуорт

A post shared by Kate Bosworth (@katebosworth) on

Селена Гомес

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Рози Хантингтон-Уайтли

Рианна

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Даутцен Крус

A post shared by Doutzen Kroes (@doutzen) on

Эшли Грэм

Сальма Хайек

Хейли Болдуин

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

Жизель Бундхен

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

Жоан Смоллс

A post shared by Joan Smalls (@joansmalls) on

Эмили Ратаковски

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Эми Шумер

A post shared by @amyschumer on

Алессандра Амбросио

Адель

A post shared by Adele (@adele) on

Энн Хэтэуэй

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway) on

Шарлиз Терон

Лив Тайлер

A post shared by Liv Tyler (@misslivalittle) on

Ума Турман

A post shared by Uma Thurman (@ithurman) on

Каролина Куркова

Риз Уизерспун

Дайан Крюгер

A post shared by Diane Kruger (@dianekruger) on

Наоми Кэмбпелл

цааш үзэх